• 14 dniowe prawo zwrotu
  • Darmowa dostawa od 300 zł
Sposoby płatności

W sklepie krainasnow.pl możliwe są następujące formy płatności:

  • Płatność przy odbiorze
  • Przelew tradycyjny
  • Przelew online (Blue Media S. A.)
  • Płatność kartą

Przy odbiorze (za pobraniem): zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Przelew tradycyjny: zapłata tradycyjnym przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym krainasnow.pl, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Dane do przelewu tradycyjnego:
Bank: Pekao S.A Numer rachunku: 02 1240 6133 1111 0010 5253 9379 
Dane: Tel-Tech Małgorzata Strzyga Al. Gen. Chruściela 71 m 1, 04-414 Warszawa NIP: 9521974583
Ttuł: w tytule prosimy o podanie numeru zamówienia

 

Płatność online: to forma szybkiego przelewu, obsługiwanego przez Blue Media S.A. Przelew jest księgowany w ciągu kilkunastu minut, po czym zamówienie jest przekazywane do realizacji. Klienci nie ponoszą dodatkowych opłat za tę metodę płatności.

Banki dostępne w usłudze:

 mTransfer - mBank, Inteligo - PKO BP, Bank Pekao, Bank PKO - IKO ,Bank PKO- IPKO, Bank Pekao- PeoPay, VOLKSWAGEN BANK - POLSKA, Bank Zachodni WBK, BNP PARIBAS, Pocztowy24, Deutsche Bank, SGB Bank SA, GET IN BANK, Credit Agricole, ING, Bank BGŻ, Raiffeisen Bank Polska, Eurobank, Millennium BANK, BOŚ Bank, Citi Bank Handlowy, Alior Bank, PBS Bank, NET - Bank Express, Toyota Bank, PLUS Bank, T-Mobile - Usługi bankowe

Płatność kartą (Visa, Mastercard): płatność kartą, autoryzowana przez firmę Blue Media S.A. Jest to bezpieczna autoryzacja gwarantująca, że żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Operatorzy kart płatniczych, dostępnych w usłudzę "Płatności Shoper" - Blue Media S.A: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Okazje.info
Pobieranie danych...
Sklep internetowy Shoper Premium