• 14 dniowe prawo zwrotu
  • Darmowa dostawa od 300 zł
Czas realizacji zamówień

 

1) Zamówienia przyjmowane i wysyłane są w dni robocze od poniedziałku do piątku.


2) Maksymalny czas realizacji zamówienia (od momentu przyjęcia zamówienia do momentu wysłania towaru) wynosi od 2-3 dni roboczych od poniedziałku do piątku. Zapewniamy jednak, że krainasnow.pl dokłada wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane i wysłane jak najszybciej.

3) W przypadku zamówień z wybraną formą płatności - przedpłata - realizacja zamówień rozpoczyna się od momentu zaksięgowania płatności na rachunku bankowym Sklepu.


4) Czas dostarczenia przesyłki do klienta na terenie Polski (od momentu wysłania towaru przez Sklep do momentu doręczenia jej adresatowi) wynosi 48 godzin - ponad 90% przesyłek dostarczana jest w ciągu 24 godzin za pośrednictwem firmy kurierskiej.  

W przypadku Poczty Polskiej paczki i listy polecone priorytetowe dostarczane są od 24 do 48 godzin. A  paczki i listy ekonomiczne są dostarczane od 2 do 4 dni roboczych.

(Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za długość czasu doręczania przesyłki przez firmy, gdyż jest to od nas niezależne.)


5) Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania wysyłki lub jej częściowej realizacji w przypadku braku zamówionych przez klienta towarów. Czynności te będą realizowane wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu z klientem.


6) O statusie zamówienia Klient jest informowany na bieżąco za pomocą poczty elektronicznej.

W przypadku gdy nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia w czasie określonym powyżej, poinformujemy o tym fakcie za pośrednictwem  e-maila bądź telefonicznie o zaistniałym opóźnieniu i możliwym terminie realizacji. Poprosimy Cię o podjęcie decyzji dotyczącej dalszego postępowania z zamówieniem.

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Okazje.info
Pobieranie danych...
Sklep internetowy Shoper Premium