• 14 dniowe prawo zwrotu
  • Darmowa dostawa od 300 zł
Nowości
Kontakt
Fachowcy odpowiedzą
na pytania
Poniedziałek - piatek w godzinach 9-16

664-418-024

info@krainasnow.pl

Kołdry 200x220

Człowiek przesypia dziennie około 6-8 godzin. Pod kołdrą spędzamy więc mniej więcej 1/3 dnia. Warto zadbać, aby ten czas był dla nas prawdziwą chwilą relaksu po aktywnościach podejmowanych wtedy, kiedy nie śpimy. Z pewnością pomogą w tym odpowiednio dobrane kołdry – komfortowe, bezpieczne i wpływające pozytywnie na nasze zdrowie. Jesteśmy świadomi tego, że jakość snu przekłada się na naszą efektywność w ciągu dnia i dlatego proponujemy Państwu szeroki wybór kołder 200x220 od sprawdzonych producentów. Są to kołdry duże, pasujące na szerokie łóżka dwuosobowe lub jednoosobowe.

A jakie są ich zalety? Należą do nich nie tylko pokaźne rozmiary, dzięki którym możemy mieć pewność, że kołdry w czasie snu nam nie zabraknie, ale także właściwości zdrowotne dostępnych u nas kołder 200x220. W ofercie mamy wysokiej jakości kołdry puchowe i półpuchowe wypełnione naturalnym puchem gęsim, które idealne dopasowują się do temperatury naszego ciała. Oferujemy też wykonane z włókien syntetycznych (poliester) lub mieszaniny włókien syntetycznych i włókien naturalnych (bawełna) oraz antyalergiczne kołdry 200x220, które są skonstruowane w taki sposób, że stanowią barierę dla roztoczy źle wpływających na organizmy alergików, wywołujących duszności, kaszel, katar czy wysypkę na skórze.

Wysoka jakość kołder 200x220 w atrakcyjnej cenie

Współpracujemy z firmami takimi jak AMW i AMZ, które produkują kołdry 200x220 z dbałością o każdy szczegół i jakość materiałów wchodzących w ich skład. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy Państwu produkty, dzięki którym pobyt w domu zamieni się w prawdziwą przyjemność. Na dodatek dbamy o to, by zakup kołder 200x220 nie nadwyrężył zbytnio domowego budżetu. Dlatego oferujemy je w stosunkowo niskich cenach, zależnych od wypełnienia kołder. Cześć z nich jest wielosezonowa, część przeznaczona do użytku w okresie letnim lub zimowym. Oczywiście, ich wybór jest też w dużej mierze uwarunkowany osobistymi preferencjami co do temperatury w czasie wypoczynku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Okazje.info
Pobieranie danych...
Sklep internetowy Shoper.pl