• 14 dniowe prawo zwrotu
  • Darmowa dostawa od 300 zł
Kontakt
Fachowcy odpowiedzą
na pytania
Poniedziałek - piatek w godzinach 9-16

664-418-024

info@krainasnow.pl

Kołdry 180x200

W swojej ofercie mamy kołdry o różnych wymiarach: małe, średnie i duże, przeznaczone dla dzieci i osób dorosłych. Do kołder średnich należy kołdra 180x200 – syntetyczna, puchowa i półpuchowa. Jak wszystkie oferowane przez nas produkty pościelowe, jest ona wysokiej jakości, na dodatek dostępna w atrakcyjnej cenie. Każdy zasługuje bowiem na zdrowy, komfortowy, regenerujący sen lub wypoczynek. Skoro 1/3 dnia spędzamy śpiąc, warto zadbać o to, aby był to czas jak najlepiej wykorzystany dla naszego organizmu, który potrzebuje odpowiedniej regeneracji po czynnościach wykonywanych wtedy, kiedy nie śpimy. Z tego powodu polecamy dostępne w sklepie internetowym Krainy Snów kołdry 180x200.

Kołdra 180x200 dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb

Nasze kołdry 180x200 to wysokiej klasy produkty pościelowe. Część z nich posiada właściwości antyalergiczne. Chodzi o kołdry Medical i Med Comfort firm AMW i AMZ, wykonane ze specjalnych materiałów, które stanowią barierę dla rozwoju roztoczy i innych czynników alergennych, przeciwdziałają też osadzaniu się kurzu. Jednocześnie są one lekkie, przewiewne i niezwykle przyjemne w dotyku. Doskonale otulają ciało, zapewniając mu odpowiednią izolację cieplną, nie wychładzając go ani nie przegrzewając. Ponadto nasze ciało dzięki kołdrom 180x200 tych firm może swobodnie oddychać, nie pocimy się w trakcie snu. Posiadają one odpowiednie certyfikaty, potwierdzające ich jakość. Naszym priorytetem jest bowiem zapewnienie Państwu produktów wpływających pozytywnie na Państwa zdrowie i samopoczucie.

Wśród kołder 180x200 znajdują się również bardzo lubiane przez klientów kołdry puchowe i półpuchowe o różowym obszyciu. Jest to wyrób tradycyjny i naturalny. Kołdry puchowe 180x200 wypełnione są wyselekcjonowanym puchem z gęsi (a kołdry półpuchowe mieszaniną puchu i pierza) hodowanych w ekologicznych hodowlach. Puch doskonale wchłania i wyprowadza wilgoć z ciała w trakcie snu lub wypoczynku, charakteryzuje się bardzo dobrym utrzymywaniem ciepła. Jak więc Państwo widzą, wybór kołder 180x200 jest szeroki. Zachęcamy więc do dokładnego zapoznania się z produktami. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w wyborze, chętnie służymy pomocą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Okazje.info
Pobieranie danych...
Sklep internetowy Shoper.pl